BAYİLİKLERİMİZ

Anasayfa / Bayiliklerimiz

YURTBAY SERAMİK

Yarım yüzyıl önce, Kurucumuz ve Yönetim Kurulu Başkanımız Zeki Yurtbay'ın Zonguldak'ta tuğla, kiremit üretimi ile başlayan girişim serüveni, 1995 yılında Eskişehir'de Yurtbay Seramik Fabrikası'nın kuruluşuyla ulusal çapa ulaştı. Bugün 700.000 m2 açık ve 100.000 m2 kapalı alanda süren üretim 20.000.000 m2/yıl kapasitesine sahip. Teknik granit, yer karosu, duvar karosu, geçmeli dijital karolar, küçük ebat karolar, yapı kimyasalları ve frit olmak üzere tüm ürünleri aynı tesiste, tek marka altında üreten ve temin eden Yurtbay Seramik, bu özelliğiyle rakiplerinden farklı bir niteliğe sahiptir.

HİTİT SERAMİK

17 Ekim 1989 tarihinde Seramik Yer ve Duvar Karosu üretimi amacıyla kurulan Hitit Seramik Sanayi ve Ticaret A.Ş. faaliyetine Uşak Organize Sanayi Bölgesinde bulunan 500.000 m2 arazisi üzerinde ilk etapta 1.000.000 m2 Duvar Karosu, 1.000.000 m2 Yer Karosu olmak üzere toplam 2 milyon m2 kapasite ile 22 Şubat 1991 tarihinde başlamıştır.

GRANIT GIRART

RINO bağlı bulunduğu Yıldızlar SSS Holding’den, büyük üretim gücünden ve çalışanlarının tecrübesinden aldığı güçle bugün Türkiye’nin ve bölgemizin en önemli porselen ve seramik karo markalarından biri olarak yeniden yapılanıyor.
Global pazarlara odaklanan organizasyonumuz, Türkiye pazarındaki güçlü iş birliklerimiz, uluslararası tasarım anlayışımız ve ileri teknoloji üretim imkanlarımız ile porselen ve seramik karo sektörünün öncü markası olmayı hedefliyoruz.

PAREX GROUP

1978 yılında kurulan PAREXGROUP, 2001 yılına kadar Fransız endüstriyel Lafarge Grubu’nun Özel Harçlar bölümü olarak faaliyetlerine devam etti. 2001 yılında Lafarge'ın Özel Harçlar Bölümü'nü kapatmasıyla kurulan inşaat kimyasalları şirketi MATERIS'in bünyesinde faaliyetlerini sürdürdü. 2014 yılı ile birlikte Amerikan CVC Capital Partners bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

YURTBAY YAPI KİMYASALLARI

Yarım yüzyıldır doğanın yansımalarını birer sanat eserine dönüştüren ve sektöründe öncü konumda yer alan Yurtbay Seramik bünyesinde 2010 yılında üretim hayatına başlayan Yurtbay Yapı Kimyasalları; Yurtbay deneyimini, kalitesini ve güvenirliğini yapı kimyasalları sektörüne de taşıyarak en yeni teknolojiye sahip ürünleriyle gururla tercih edilen bir marka olmak amacıyla kurulmuştur.