BAYİLİKLERİMİZ

Anasayfa / Bayiliklerimiz

DECOVITA PORSELEN SERAMİK

Decovita Seramik olarak 2015 yılında kurduğumuz fabrikamızla, kaliteli ürünleri ulaşılabilir fiyatlarla müşterilerimize sunmak için yola çıktık. Üstün tasarım ve kalite anlayışımızla, gelenekselliği ve modernliği harmanlayarak, 2.500’ün üzerinde farklı desenimizle hayatınızı zenginleştirmek için çalışıyoruz.

GRANISER CERAMICS

1997 yılında; kalite yönetimi ve müşterilerine hizmet noktasında mükemmelliği amaçlayarak dürüstlüğü ilke edinen,çalışanlarıyla ve dinamik yapısıyla genç bir kurum olan Graniser, hızla büyüyerek Türkiye’nin lider seramik karo üreticileri arasına girmiştir.

YÜKSEL SERAMİK

Yüksel Seramik, müşteri taleplerinin hızlı ve kaliteli olarak karşılanmasıyla da tanınan bir kuruluş haline gelmiş olup; kaliteli ve hızlı hizmet sunumunu ilke edinmiştir. Türkiye, istihdam ve büyümede, gelişmekte olan büyük ekonomilerle karşılaştırıldığında parlayan bir yıldız olmuştur ve uzun süre de parlamaya devam edecektir.

HİTİT SERAMİK

17 Ekim 1989 tarihinde Seramik Yer ve Duvar Karosu üretimi amacıyla kurulan Hitit Seramik Sanayi ve Ticaret A.Ş. faaliyetine Uşak Organize Sanayi Bölgesinde bulunan 500.000 m2 arazisi üzerinde ilk etapta 1.000.000 m2 Duvar Karosu, 1.000.000 m2 Yer Karosu olmak üzere toplam 2 milyon m2 kapasite ile 22 Şubat 1991 tarihinde başlamıştır.

PAREX GROUP

1978 yılında kurulan PAREXGROUP, 2001 yılına kadar Fransız endüstriyel Lafarge Grubu’nun Özel Harçlar bölümü olarak faaliyetlerine devam etti. 2001 yılında Lafarge'ın Özel Harçlar Bölümü'nü kapatmasıyla kurulan inşaat kimyasalları şirketi MATERIS'in bünyesinde faaliyetlerini sürdürdü. 2014 yılı ile birlikte Amerikan CVC Capital Partners bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.